Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський: Послаблення карантину врятують економіку, але від коронавірусу треба рятувати життя

«Ми не хотіли б повертатися в жорсткі рамки», – сказав президент. Фото: Офіс президента

«Ми не хотіли б повертатися в жорсткі рамки», – сказав президент. Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський переконаний, що послаблення карантинних обмежень врятують економіку і закликає відповідально ставитися до необхідності дотримання соціального дистанціювання і масочного режиму. Про це він сказав 8 червня на нараді в Офісі президента.

"Послаблення карантину врятують економіку, але не забувайте, що коронавірус нікуди не зник, і від нього треба і далі рятувати життя. "Ми не хотіли б повертатися в жорсткі рамки. – сказав президент. – І поки, на жаль, ми не можемо дозволити собі масові розважальні заходи".

Голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що святкування Трійці зібрало в церквах близько 200 тис вірних. Однак священнослужителі та парафіяни дотримувалися до правил соціального дистанціювання і масочного режиму.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов відзвітував, що були виплачені всі надбавки за квітень лікарям, які безпосередньо борються з COVID-19.

Додатково. В областях, які готові до чергового етапу пом'якшення карантину, бази відпочинку почнуть роботу 10 червня.

Ділова активність відновлюється як у сфері послуг, так і в промисловості, збільшуються попит на робочу силу та переміщення населення. Про це йдеться в звіті Національного банку за минулий тиждень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини