Президент України Володимир Зеленський підписав два законопроєкти щодо підтримки виробництва дронів в Україні. Імпортерів, які сприяють розвитку українського виробництва БпЛА, звільняють від ПДВ і мита. Про це повідомляє народний депутат України Ярослав Железняк.
«На 15-й день президент підписав наші з колегами та Мінцифри два важливі законопроєкти щодо підтримки виробництва дронів в Україні. Номери #9275 (Гетманцев) та 9276 (Железняк)», — заявив парламентарій.
Закони набудуть чинності 22 червня, наступного дня після публікації.
Що передбачають законопроєкти #9275 та #9276
Під час воєнного стану вони мають звільнити від ПДВ і мита складники безпілотників, які підприємства ввозять для власного виробництва та ремонту дронів.
Імпортери, які користуватимуться нововведенням, повинні звітувати про використання товарів. У разі порушень їм можуть нарахувати митні платежі та пеню.

Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Як говорити з підлітками, щоб вони почули: як завоювати увагу покоління Z і альфа