Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський: карантин затягується, заборону на банкрутства потрібно скасовувати

Закон, який забороняє процедури банкрутства, президент підписав тільки 13 жовтня. І відразу запропонував його скасувати. Фото: ВП

Закон, який забороняє процедури банкрутства, президент підписав тільки 13 жовтня. І відразу запропонував його скасувати. Фото: ВП

Президент Володимир Зеленський вніс законопроєкт № 4220 від 15 жовтня, який скасовує заборону на відкриття проваджень у справах про банкрутство юросіб за заявами кредиторів. Ця заборона була введена на період карантину та на 90 днів після його відміни.

Крім того, пропонується скасувати норму про те, що комітет кредиторів і забезпечений кредитор у період карантину можуть призупинити проведення аукціонів із продажу майна боржника.

Встановлюється порядок проведення зборів кредиторів у режимі відеоконференції, а також шляхом опитування, процедура підтвердження особи та повноважень учасника зборів кредиторів, оформлення результатів зборів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Уточнюється питання відповідальності арбітражного керуючого за невчинення дій, передбачених Кодексом з процедур банкрутства, через вимоги карантину.

Контекст. Із метою запобігання хвилі банкрутств внаслідок затяжних карантинних заходів, 18 червня Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 3322 щодо внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства, яким, зокрема, було встановлено заборону на відкриття провадження у справах про банкрутство.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Закон був відправлений на підпис президенту 23 червня, але він підписав його тільки 13 жовтня.

Карантин в Україні в зв'язку з поширенням коронавирусу був введений 12 березня, і зараз продовжений до кінця 2020 року.

Раніше The Page розповіло про те, як не збанкрутувати в умовах карантину, і як діють в інших державах.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини