Зеленський доручив створити стратегію розвитку автомобільної промисловості

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський запропонував представникам автомобільної промисловості розробити стратегію розвитку галузі разом з Міністерством інфраструктури та Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Таку пропозицію президент зробив під час робочого візиту в Закарпатську область під час ознайомлення з роботою підприємства «Єврокар», повідомляє прес-служба глави держави.

«Ви з міністрами економіки, інфраструктури, зі своїми колегами, яких вважаєте професіоналами, напрацюєте пункти плану», — сказав Зеленський, підкресливши, що буде чекати пропозиції.

Telegram Logo

На думку президента, Україні слід мати власне виробництво і промисловість і не будувати економіку виключно на торгівлі або аграрному секторі.

«Якщо цього не буде, ми завжди будемо відставати від інших, а це не може бути нашим вибором. Тому промисловість будемо підтримувати. А ось щодо форм такої підтримки потрібно дуже добре подумати, підійти до цього питання максимально раціонально», — сказав він.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Єврокар» є офіційним виробником автомобілів марок Volkswagen Group в Україні. Складальні майданчики підприємства розташовані в індустріальному парку «Соломоново». Це перший в Україні масштабний проект зі створення високотехнологічного майданчика промислового виробництва. Керуюча компанія планує сформувати найбільший кластер з виробництва авто в Україні.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини