Метро Києва втратило півмільярда гривень через карантин

Фото: КМДА

Фото: КМДА

Київський метрополітен, який відновив свою роботу 25 травня, за більш, ніж два місяці карантину, зазнав збитків у розмірі 600 млн грн.

«Недоотримання доходу 600 млн грн. В той же час гроші на заробітну плату Київрада виділяла в повному обсязі», — заявила агентству «Укрінформ» заступник директора «Київського метрополітену» Наталія Макогон.

Що стосується метрополітену в Харкові, який також почав працювати 25 травня, то він за час карантину отримав збитки на суму 180 млн грн. Як повідомили у Харківській міськраді, весь штат співробітників вдалося зберегти.

Telegram Logo
Quote«Однак на підприємстві є проблема з виплатою зарплат. Затримки є за березень-квітень і частково за травень. Нам пообіцяли на цей час надати кредит на погашення заробітної плати в розмірі 50 млн грн. Також всі кошти, які ми зараз заробимо, будуть спрямовані, в першу чергу, на погашення заборгованості по зарплаті», — зазначив генеральний директор Харківського метрополітену В'ячеслав Стаматін.

Сьогодні запустилося і метро в Дніпрі. Однак про його збитки через карантин поки ніякої інформації немає.

Інфографіка: МОЗ

Інфографіка: МОЗ

Контекст. Кабінет міністрів 20 травня 2020 року на своєму засіданні ухвалив рішення про відновлення роботи громадського наземного транспорту та метрополітену.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини