Запаси нафти в Ірані збільшилися відразу на третину

Фото: iranthisway.com

Фото: iranthisway.com

На півдні Ірану виявлено нове нафтове родовище, запаси якого оцінюються в 50 млрд барелів. Про це оголосив президент країни Хасан Рухани, повідомило агентство FARS.

Родовище виявили недалеко від міста Йезд, в центральній частині країни.

Тегеран заявляє, що до цього відкриття його підтверджені запаси сирої нафти складали 150 млрд барелів.

Додатково

  • Згідно з даними ОПЕК за 2019 рік, у світі налічується 1,5 трлн барелів підтверджених запасів нафти. Останні три роки ця цифра зростає, хоча і слабо. Але навіть це більше, ніж весь світ спожив за останні 70 років (1,4 трлн барелів). Основні запаси – на Близькому і Середньому Сході, там більше 53% світової нафти.
  • Перша п'ятірка країн за обсягом запасів виглядає наступним чином: Венесуела (303 млрд барелів); Саудівська Аравія (267); Іран (156); Ірак (145); Кувейт (101).
  • Розвідані запаси нафти в Україні оцінюються в 120 млн тонн або 850 млн барелів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Дві причини, чому українці будуть масово виїжджати з країни — голова асоціації працевлаштування

Низькі заробітні плати в Україні і відновлення промислового виробництва в розвинених державах ЄС стануть причинами трудової міграції українців.

«Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів для прикордонної служби України

Суднобудівний завод компанії «Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів за французьким контрактом для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Чисті резерви НБУ досягли $16,5 млрд

Розмір чистих золотовалютних резервів Національного банку України після виплати $1 млрд за бондами під гарантії США склали $16,5 млрд.