За квітень промислове виробництво впало на 6% – Держстат

Індекс промислової продукції (не скоригований) в квітні знизився на 16,2% в річному вимірі. Фото: «112 Україна»

Індекс промислової продукції (не скоригований) в квітні знизився на 16,2% в річному вимірі. Фото: «112 Україна»

У квітні індекс промислової продукції мав такі показники: сезонно скорегований (як порівняти з березнем 2020-го) – 94,0%; скорегований на ефект календарних днів (як порівняти з квітнем 2019-го) – 83,3%. Про це повідомив Держстат у своєму експрес-випуску.

Індекс промислової продукції (не скорегований) у квітні знизився на 16,2% у річному вимірі, у березні – на 7,7%, у лютому – на 1,5%, в січні – на 5,1%.

Індекси промислової продукції

(у % до відповідного періоду попереднього року, наростаючим підсумком)

З січня по квітень у річному вимірі індекс промислової продукції скоротився на 7,9%. Зокрема, у видобувній промисловості та в розробці кар'єрів – на 6%; у переробній – на 8,7%; у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 8%.

Контекст. МВФ та Україна досягли попередньої угоди про відкриття розрахованої на 18 місяців програми stand-by обсягом $5 млрд.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.