Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

З 1 березня Чернівецька область буде «червоною» зоною карантину. Під загрозою ще 7 областей

З 1 березня Чернівецька область стане «червоною» карантинною зоною. Фото: скріншот

З 1 березня Чернівецька область стане «червоною» карантинною зоною. Фото: скріншот

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 27 лютого вирішила ввести з 1 березня на території Чернівецької області «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Напередодні, 26 лютого Чернівецька обласна комісія з питань ТЕБ та НС вирішила посилити карантинні обмеження на території області через погіршення ситуації з поширенням ковіду.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко зазначив, що тижневі темпи зростання кількості пацієнтів в ковідних лікарнях області прискорилися з 15% до 25%. Щодня в ці лікарні госпіталізують на 50-60% більше пацієнтів, ніж виписують. Середня зайнятість всіх типів ліжок ковідних лікарень в Чернівецькій області становить 60%.

Ляшко додав, що зараз Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська і Тернопільські області знаходяться в «помаранчевому» рівні епідемічної небезпеки. Потенційно вони можуть в найближчі дні бути переведені до «червоної» карантинної зони.

155758696-2263742303757881-7223383010999421785-n.jpg

Контекст. З 24 лютого Україна повернулася до адаптивного карантину з поділом областей за рівнем коронавирусной небезпеки.

Першою в «червону» зону відправили Івано-Франківську область. Додатково до звичайних обмежень «червоної» зони регіон ще й закрили для транспорту.

9 березня 2020 року в Чернівцях був підтверджений перший випадок коронавірусу в Україні.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини