Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Допомога від ЮНІСЕФ: організація зупинить приймання заявок 14 серпня

ЮНІСЕФ оголосила про тимчасову зупинку приймання заявок на отримання грошової допомоги в межах програми «Спільно» з 14 серпня о 23:00. Фото: Pixabay

ЮНІСЕФ оголосила про тимчасову зупинку приймання заявок на отримання грошової допомоги в межах програми «Спільно» з 14 серпня о 23:00. Фото: Pixabay

ЮНІСЕФ оголосила про тимчасове зупинення приймання заявок на отримання грошової допомоги в межах програми «Спільно». Як зазначається в повідомленні міжнародної організації, реєстрацію зупинять 14 серпня о 23:00.

В ЮНІСЕФ аргументували цей крок необхідністю опрацювати всі заявки, подані під час другого етапу багатоцільової програми.

Quote«Це необхідно для опрацювання заявок і виплати родинам, які відповідають критеріям програми, що подали заявки після 15 червня та ще не отримали допомогу», — уточнили в організації.

Подаватися на грошову допомогу від ЮНІСЕФ можуть багатодітні родини, у яких щонайменше троє неповнолітніх дітей, а також сім’ї, у яких є хоча б одна неповнолітня дитина з інвалідністю.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Програмою передбачено виплату 2,2 тис. грн на одного члена родини, однак максимально можна отримати допомогу не більш як на п’ятьох осіб. Отже, максимальний її розмір становить 11 тис. грн. Після подання та схвалення заявки сім’я отримає грошову допомогу одразу за тримісячний період (максимальна сума – 33 тис. грн).

Контекст. Загалом грошові виплати від ЮНІСЕФ в Україні станом на 10 серпня отримали вже понад 112 тис. родин, які виховують 331 тис. дітей, зокрема, 33 тис. дітей з інвалідністю.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини