Facebook Pixel

Європі через посуху загрожує дефіцит кави та какао – дослідження

Уражені посухою кавові дерева не здатні цвісти. Фото: Guy Carvalho

Уражені посухою кавові дерева не здатні цвісти. Фото: Guy Carvalho

Нідерландські вчені заявили про різке підвищення ризику посухи, яка вплине на імпорт сільськогосподарської продукції в ЄС. Тільки 7% такого імпорту були вразливі за останні 25 років, але в наступні 25 років ця частка зросте до 37%, навіть якщо викиди вуглецю різко скоротяться.

Про це йдеться в дослідженні, результати якого опубліковані в журналі Nature Communications.

Результат впливу посухи на кавові плантації

Результат впливу посухи на кавові плантації

Поставки кави та какао до Європи незабаром можуть бути порушені через посуху в країнах-виробниках. Дослідження також показало високу вразливість імпорту пальмової олії та соєвих бобів.

Telegram Logo

У дослідженні наголошується, що ЄС споживає третину кави в світі, і половина її надходить із Бразилії та В'єтнаму. Ці країни дуже вразливі до посухи через глобальне потепління, хоча Колумбія і Кенія стають менш чутливими. Хвилі тепла та грибок листкової іржі також шкодять вирощуванню кави.

ЄС виробляє тільки близько 3% соєвих бобів, які він використовує. 60% імпорту сої до 2050 року припадатиме на регіони з високою вразливістю до посухи. Оскільки соя грає ключову роль у вирощуванні худоби, «це робить ЄС дуже чутливим перед будь-яким порушенням виробництва сої», — заявили вчені.

ЄС на 100% залежить від імпорту какао для виробництва шоколаду. Аналіз показав, що ймовірність посухи різко зросте в Індонезії та Малайзії та, меншою мірою, в Кот-д'Івуарі та Гані. За оцінками, у 2050 році 28% імпорту какао буде з регіонів з високою вразливістю до посухи.

61% імпорту пальмової олії стає дуже чутливим до посухи, особливо з Індонезії. Однак вразливість імпорту кукурудзи та соняшнику є низькою.

В аналізі враховувалася здатність країн-експортерів адаптуватися до посухи, наприклад, за рахунок будівництва додаткових водосховищ.

Майк Рівінгтон із Інституту Джеймса Хаттона в Шотландії, який не входить в дослідну групу, сказав, що дослідження було правильним, пише The Guardian. Але він зазначив, що посуха є лише одним із кліматичних ризиків для сільськогосподарських культур. Таких ризиків більше: повені, зростання захворювань, втрата робочої сили, скорочення біорізноманіття, наприклад, запилювачів.

Додатково. The Page розбиралося, чому товари дорожчають, а економіка продовжить стагнацію і після загальної вакцинації.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини