Facebook Pixel

Євробонди ДТЕК обвалилися після слів Зеленського про Ахметова

Євробонди ДТЕК обвалилися після слів Зеленського про Ахметова. Фото: president.gov.ua

Євробонди ДТЕК обвалилися після слів Зеленського про Ахметова. Фото: president.gov.ua

Курс єврооблігацій ДТЕК Енерго з погашенням у 2027 році обвалився у п’ятницю на 11,6% після заяви президента Володимира Зеленського на пресмарафоні, що був присвячений екватору його каденції, про причетність власника компанії Ріната Ахметова до планування держперевороту. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на дані в терміналі Bloomberg.

Зазначається, що падіння досягало 13,3%, проте потім дещо стабілізувалося.

Зниженням на 0,5% відреагували на слова президента і котирування облігацій ДТЕК ВДЕ з погашенням у 2024 році, проте потім вони майже повернулися на колишній рівень, не дотягнувши до нього лише 0,1%.

Telegram Logo

Єврооблігації гірничо-металургійної групи «Метінвест» з погашенням у 2029 році, мажоритарієм якої також є Ахметов, подешевшали на 1,4%.

Контекст. Президент Володимир Зеленський заявив, що отримав інформацію про підготовку держперевороту в Україні та про нібито причетність до нього Ріната Ахметова. Зеленський зазначив, що він дуже спокійно ставиться до цієї інформації та вважає, що Ахметов може й не знати про це. Отож президент запросив бізнесмена на Банкову або до відповідних органів, щоб ознайомитися із записами.

Коментарі

Всі новини