Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ДТЕК ВДЕ поскаржилася на невиплату «ГарПоком» боргів. Вимагає розслідування

«ГарПок» заборгував ДТЕК 4,3 млрд грн. Фото: сайт ДТЕК

«ГарПок» заборгував ДТЕК 4,3 млрд грн. Фото: сайт ДТЕК

Компанія ДТЕК ВДЕ вимагає проведення розслідування невиплати державним підприємством «Гарантований покупець» боргів за «зеленою» генерацією. На ці цілі «Укренерго» раніше залучило $825 млн від розміщення цільових єврооблігацій і передало їх «ГарПоку» для погашення заборгованості перед виробниками.

У ДТЕК заявляють, що не «отримали жодної гривні» із цих коштів, тоді як з іншими учасниками ринку Ощадбанк розрахувався.

Quote«Компанія та її міжнародні кредитори шоковані таким підходом влади та вимагають провести негайне розслідування місцеперебування коштів і причин зриву виплат. Також ми вимагаємо розслідування ролі в цій схемі в.о. директора ДП «Гарантований покупець» Вадима Уліди, голови АТ «Ощадбанк» Сергія Наумова та вищих посадових осіб, причетних до зриву погашення заборгованості перед компанією за електроенергію», — йдеться в повідомленні.

Ба більше, компанія звернулася за захистом до бізнес-омбудсмена Марчіна Свєнчицького

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Компанія ДТЕК ВДЕ залишається єдиною на ринку виробників електричної енергії, яка не отримала виплату заборгованості. Така ситуація порушує принцип рівності та пропорційності здійснення виплат за «зеленим» тарифом і створює негативний прецедент, який може бути застосовано й до інших виробників», — йдеться в повідомленні компанії.

У заяві зазначається, що наразі борг перед ДТЕК ВДЕ за минулий і поточний роки становить 4,3 млрд грн.

Контекст. У п'ятницю, 12 листопада, «ГарПок» отримав майже 20 млрд грн від «Укренерго». Проте гроші до виробників ВДЕ так і не дійшли, оскільки платіж заблокував Ощадбанк.

Підписуйтесь на нас в Google News!

13 листопада Кабмін звільнив керівника «ГарПоку» Костянтина Петриковця. Це сталося через його відмову зупинити виплату держпідприємством боргів перед виробниками електроенергії з відновлюваних джерел.

У Міненерго звільнення Петриковця пояснили його непрофесіоналізмом і «можливим заподіянням збитків підприємству внаслідок продажу значного обсягу електроенергії за свідомо заниженими цінами на користь окремих фінансово-промислових груп».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини