Facebook Pixel

Євробачення-2024: Бельгійське ТБ перервало виступ Ізраїлю

Телеканал VRT, що транслював виступ представниці Ізраїлю Еден Голан на півфіналі Евробачення-2024 р у четвер, перервав її виступ. Це була акція працівників телебачення Бельгії.

Про це пише The Bild.

QuoteЗа даними видання, коли почала співати Голан, трансляцію перервали. На чорному екрані з'явився напис нідерландською мовою: «Це профспілкова акція. Ми засуджуємо порушення прав людини державою Ізраїль. Держава Ізраїль також порушує свободу преси. Тому ми ненадовго перериваємо трансляцію. Перемир'я зараз. Зупиніть геноцид».
QuoteКілька місяців ми з жахом стежили за подіями на Близькому Сході. Ми переконані, що держава Ізраїль робить геноцид. А тому це скандал, що ізраїльська конкурсантка бере участь у конкурсі Євробачення, — заявили у профспілці працівників телебачення Бельгії ACOD. — Нічого не робити, а просто спостерігати більше не варіант. На жаль, Європейський союз мовлення допустив участь Ізраїлю, і тому ми вирішили перервати трансляцію».

Нагадаємо, що Гранд-фінал Євробачення 2024 року відбудеться у субботу, 11 травня. Його можна буде побачити на телеканалі «Суспільне. Культура», на сайті «Суспільне. Культура», «Суспільне Євробачення» та послухати на радіо «Промінь» о 22:00 за київським часом.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉