Євросоюз розширив санкції за будівництво Кримського моста

Посли Євросоюзу розширили санкції на двух осіб і чотири компанії, які несуть відповідальність за будівництво Кримського моста.

Про це повідомив журналіст Рікард Йозвяк в twitter.

«Посли ЄС дали «зелене світло» санкцій проти двох осіб і чотирьох компаній, відповідальних за будівництво Керченського моста», — йдеться в повідомленні.

Telegram Logo

Офіційне рішення Рада ЄС прийме пізніше на підставі письмової процедури.

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз схвалить введення нових санкцій стосовно осіб, причетних до будівництва Керченського мосту вже в найближчі тижні.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Вперше Євросоюз ввів санкції відносно Росії у зв'язку з анексією Криму і порушенням міжнародного закону в червні 2014 р. ЄС продовжив санкції до 23 червня 2021 р

Рестрикції включають заборону на імпорт товарів з Криму і Севастополя в юрисдикції держав Євросоюзу. Також заборонені фінансові або інфраструктурні інвестиції в туристичні послуги на півострові. Під обмеження також потрапляє експорт деяких товарів і технологій для кримських компаній, використання транспорту, телекомунікацій та енергетики для розвідки і видобутку нафти, газу і мінеральних ресурсів.

Керченський міст інженерна споруда довжиною 19 км, що з'єднує окупований Крим з Кубанню. Рух легкових автомобілів і автобусів по ньому відкрито 16 травня 2018 року, проїзд вантажівок відкритий з 1 жовтня того ж року. Пасажирські поїзди почали курсувати по мосту 25 грудня 2019 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини