Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нове загострення в Закавказзі. Єреван закликав Москву захистити територіальну цілісність Вірменії

Зангезурський коридор

Зангезурський коридор

Вірменська влада закликала Росію захистити територіальну цілісність республіки від агресії Азербайджану, пославшись на договір, підписаний 1997 року.

В оборонному відомстві Вірменії повідомили про дуже напружену ситуацію на сході республіки в Зангезурському коридорі, де спостерігаються локальні зіткнення з Азербайджаном, передає 1lurer.

Згідно з заявою секретаря Радбезу Армена Григоряна, протягом останньої доби Азербайджан здійснив агресію на суверенну територію республіки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Це стало приводом для вірменської влади звернутися з проханням до російського керівництва про захист територіальної цілісності країни згідно з двостороннім договором від 1997 року.

Секретар Ради безпеки підкреслив, що Єреван очікує отримати від Москви військову допомогу, яка дасть змогу «досягти розв'язки ситуації».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Григорян додав, що спочатку будуть проведені переговори між Баку та Єреваном. Однак у разі їхньої безуспішності Вірменія буде змушена звернутися до РФ.

Вірменське МЗС також закликало Росію, учасників ОДКБ і країни Мінської групи вжити заходів, спрямованих на виведення сил Азербайджану з території республіки.

Раніше у вівторок, 16 листопада, Баку та Єреван обмінялися звинуваченнями в нападі. В азербайджанському Міноборони повідомили про поранення двох своїх солдат під час атаки Вірменії. У Єревані водночас стверджують, що Азербайджан розв'язав локальні бої на кордоні.

Отже, Азербайджан намагається натиснути на Вірменію, щоб прискорити запуск транспортного коридору через Зангезурську область до свого анклаву Нахічевань. Цей елемент є частиною мирної угоди внаслідок війни 2020 року.

Коментарі

Всі новини