Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ВПО для виплат тепер перевірятимуть по-новому: що треба знати

ВПО для виплат тепер перевірятимуть по-новому. Фото: Слово і діло

ВПО для виплат тепер перевірятимуть по-новому. Фото: Слово і діло

В Україні погодили дещо інший алгоритм перевірок внутрішніх переселенців. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За словами віцепрем'єр-міністерки Ірини Верещук, тепер перевірятимуть переселенців лише за підозри на неправомірне отримання допомоги.

Quote«Ми не можемо допустити жодної дискримінації внутрішніх переселенців. Людей мають попереджати. Вони не зобов'язані цілодобово перебувати вдома лише для того, щоб не втратити грошову допомогу від держави, яка їм дуже потрібна. Перевірки мають здійснюватися лише за підозри на неправомірне отримання допомоги», — зазначила вона.

За інформацією міністерства, територіальні органи соціальних служб зобов'язані попереджати переселенців про майбутній візит, а під час відвідин скласти акт і повідомити громадянина про необхідність протягом 10 днів відвідати орган соціального захисту населення та пройти ідентифікацію.

Quote«І лише в разі неявки переселенцям можуть скасувати статус ВПО та припинити передбачені для них виплати», — додали в Мінреінтеграції.

Ще у відомстві нагадали, що позбутися статусу ВПО можна, якщо:

  • виїхати за кордон;
  • повернутися на місце постійного проживання;
  • своєчасно не повідомити про зміну фактичного місця проживання.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини