Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Потрібен лише єДокумент: ВПО зможуть отримувати соцдопомогу без паспорта

ВПО зможуть отримувати соцдопомогу за єДокументом. Фото: vikna.tv

ВПО зможуть отримувати соцдопомогу за єДокументом. Фото: vikna.tv

Внутрішньо переміщеним особам соцпослуги та виплати надаватимуть на підставі єДокумента чи довідки від Державної міграційної служби України.

Відповідну інформацію було оприлюднено на Урядовому порталі.

У Кабміні наголосили, що це рішення має суттєво спростити отримання послуг людям, що переїхали з регіонів, де тривають бойові дії, і втратили документи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Відтепер вони можуть ставати на облік, реєструватися та отримувати допомогу від держави як внутрішньо переміщені особи навіть без наявності паспорта», – наголосили в уряді.

Тепер ВПО мають надати довідку від ДМС України або тимчасовий документ, який посвідчує особу під час воєнного стану – єДокумент, що доступний у «Дії».

Довідку про звернення особи за оформленням паспорта надають у підрозділах ДМС, ЦНАП або центрах «Паспортного сервісу», якщо особу ідентифіковано за даними Єдиного державного демографічного реєстру або відомчої інформаційної системи ДМС.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Внутрішньо переміщені особи, які були змушені залишити місце постійного проживання через повномасштабне вторгнення росії в Україну, зможуть щомісяця отримувати грошову допомогу від уряду країни.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини