Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Всесвітній банк видав $100 млн на будівництво доріг в Луганській області

Світовий банк схвалив проект вартістю $100 млн на будівництво доріг і розвиток сільського господарства в підконтрольній уряду України частини Луганської області.

Кошти виділені в рамках проекту «Східна Україна: возз'єднання, відновлення і відродження», повідомив президент Володимир Зеленський в twitter.

Кредит буде сприяти поліпшенню дорожньої інфраструктури, зв'язку з ринками і послугами, а також підтримувати розвиток сільського господарства і економічне зростання в сільській місцевості.

Проект також передбачає залучення громад для забезпечення участі широкого загалу і вразливих груп населення, шо зазнали впливу конфлікту, таких як жінки, ветерани і внутрішньо переміщені особи (ВПО), до процесів прийняття рішень і моніторингу проекту.

Контекст. Поточний портфель інвестиційних проектів Світового банку в Україні становить близько $2,8 млрд за дев'ятьма інвестиційним програмами. Фінансування стосується водопостачання, каналізації, централізованого теплопостачання, постачання електроенергії, енергоефективності, доріг, соціальне забезпечення, охорону здоров'я і розвиток приватного сектора. Україна приєдналася до Світового банку в 1992 році. З тих пір зобов'язання банку перед країною склали близько $13 млрд за 70 програмами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини