Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нова Пошта» оцінила вплив коронавірусу на компанію

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Найбільш важким періодом часу для «Нової Пошти», як і для економіки України, стане другий квартал 2020 року. Це буде викликано ймовірним погіршенням ситуації з епідемією COVID-19, через що можливе продовження карантину та посилення карантинних заходів. Другий фактор, що вказує на важкі часи для компанії — падіння споживання, оскільки люди, які залишились без роботи, не матимуть можливості щось купувати, через що кількість відправлень і дохід компанії знижуватимуться.

Як повідомили в пресслужбі «Нової Пошти», компанія знижуватиме обіг у другому кварталі, незважаючи на те, що витрати зростатимуть. Робитиме вона це завдяки скасуванню виплат дивідендів власникам компанії, скороченню винагород членам наглядової ради, співробітникам офісу підтримки, переведенню працівників до інших підрозділів і т.ін.

Варто також зазначити, що «Нова Пошта» оплатила пошиття 2 тис. спеціальних захисних костюмів для лікарів Чернівців. Це було зроблено в межах раніше ухваленого рішення про виділення 25 млн грн на допомогу в боротьбі с поширенням COVID-19. Це стосувалося закупівлі обладнання для лікування вірусних інфекцій у лікарнях, засобів індивідуального захисту та інших матеріалів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини