Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Прогноз коронавірусу: ВООЗ очікує в Україні по 9 тисяч нових заражень на добу

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) очікує, що в найближчі місяці в Україні фіксуватимуть від 7 до 9 тис. хворих на коронавірус щодоби.

Про це в інтерв'ю «Суспільному» розповів представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

«У найближчі місяці ми очікуємо, що кількість випадків перевищить 5 тис. і може становити від 7 до 9 тис. захворілих на день. У цьому ж контексті ми спостерігаємо все більше випадків у Європі», — пояснив Хабіхт.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Основною причиною такого зростання він назвав недотримання громадянами протиепідемічних правил поведінки. Так, наприклад, лише кожен четвертий регулярно миє руки й лише кожен третій дотримується дистанції під час відвідання заходів.

Країни здебільшого йдуть до того, щоби звузити передачу вірусу лише до соціальних зв'язків, наприклад, родини, класу в школі, робітників одного відділу.

Водночас усе ще важко якось оцінювати зростання кількості хворих. Однак Хабіхт зауважив: якщо у ВООЗ почнуть фіксувати понад 9 тис. випадків на добу, то варто почати непокоїтися.

Контекст. Раніше у ВООЗ прогнозували, що до кінця вересня кількість хворих на COVID-19 в Україні щодня становитиме 3 тис. осіб. В Україні фіксують повторні випадки зараження.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини