«Vodafone Україна» відмовилася від податкових пільг

Компанія «Vodafone Україна» ухвалила рішення відмовитися від податкових пільг, які погодив уряд для підтримки бізнесу. У компанії заявили, що сплатять податок на нерухомість та за оренду землі з 1 березня до 30 квітня цього року.

За словами генеральної директорки «Vodafone Україна» Ольги Устинової, в компанії вважають, що для українських міст і держави загалом важливо мати впевненість у майбутньому. Саме тому було ухвалено рішення про відмову від податкових пільг, запропонованих державою.

Водночас великі іноземні компанії масово почали скасовувати виплату дивідендів через можливу кризу 2020 року.

Telegram Logo

Пандемія COVID-19 змусила групу H&M відмовитися від виплати дивідендів через закриття більшості магазинів по всьому світу. У компанії заявили, що під час чергового засідання було вирішено відмовитися від виплати дивідендів на суму 16 млрд шведських крон.

Boeing також призупинила виплату дивідендів на невизначений термін. А генеральний директор компанії Дейв Келхун та голова ради директорів Ларі Келлнер заявили, що відмовляться від зарплат та інших виплат наприкінці року, аби підтримати компанію.

Також буде продовжено паузу в програмі зі зворотного придбання акцій компанії, яку було зупинено минулого року. Компанія втратила більше 70% капіталізації цього року.

Крім того, впала капіталізація й в Airbus — на 51% 2020 року. Через це компанія вирішила не сплачувати дивіденди за 2019 рік. Рада директорів також вирішила відкрити нову кредитну лінію на 15 млрд євро.

Контекст. Національний банк наполягатиме на введенні банками кредитних канікул на час карантину. Регулятор також розробить кілька варіантів надання допомоги фізичним особам, малому, середньому та великому бізнесу.

Перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що Нацбанк пропонує застосовувати при цьому стандартний і нестандартний підходи. Перший поширюватиметься на фізичних осіб і малий бізнес, другий — на середній і великий бізнес. Вона підтримала ідею щодо запровадження кредитних канікул, які необхідні бізнесу на період карантину.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Офіційно: Кабмін звільнив голову Держлісагенства Андрія Заблоцького

На засіданні 1 липня Кабмін вирішив звільнити голову Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького. Тепер відповідне розпорядження №808-р від 2 липня оприлюднено на урядовому порталі.

Рада відмовилася приймати незгоду Теретьева піти у відставку: що вирішив комітет

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку розглянув і зареєстрував постанову про звільнення голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва. Це випливає з аудіостенограми засідання комітету.

SkyUp вирішила відмовитися від 40% анонсованих внутрішніх маршрутів: суцільні збитки

Авіакомпанія SkyUp відмовляється до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутах, які анонсувала в кінці червня. Мова йде про рейси з Києва до Львова та Харкова, а також з Харкова до Львова.