Facebook Pixel

«Vodafone Україна» протестував 4G у київському метро

Мобільний оператор «Vodafone Україна» успішно протестував мережу 4G у київському метрополітені. Роботи було виконано шляхом покращення існуючого програмного забезпечення на всіх ділянках мережі у стандарті LTE-1800.

У компанії повідомили, що повністю київське метро покриють 4G-інтернетом до кінця 2020 року. Поки що інтернет з’явиться на станції «Академмістечко» у напрямку станції «Житомирська», а згодом – на інших станціях, передає «Інтерфакс-Україна».

Заступник генерального директора компанії «Vodafone Україна» Андрій Большаков розповів, що проведені у ніч на 24 лютого тести пройшли успішно і що мережа готова для прийому інтернет-трафіку абонентів.

Telegram Logo

Крім того, він зазначив, що мобільні оператори чекають, коли 12 березня міська влада ухвалить тариф на доступ до інфраструктури метро. У разі позитивного рішення після підписання угоди мобільні оператори зможуть розпочати реалізацію проєкту.

Контекст. У січні цього року Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, опублікувала графік запуску в областях мобільного зв'язку четвертого покоління LTE в діапазоні 900 МГц.

«Київстар» спільно з «Vodafone Україна» та Lifecell планують запустити 4G-інтернет на ряді станцій Київського метрополітену в першому півріччі 2020 року.

Частина діапазонів CDMA-зв'язку в Україні повинна бути звільнена вже до 1 липня 2020 року. Проте інша частина спектра буде працювати до початку 2025 року. Вивільнені частоти будуть використані для видачі ліцензій на зв'язок наступних поколінь.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини