Vodafone назвав причину обриву зв'язку в Луганську. Що ще відомо про ситуацію

Жителі окупованого Сходу України з 7 червня не отримують послуг зв'язку від українського мобільного оператора Vodafone. ЗМІ та блогери пов'язують це зі страйком шахтарів, а також повідомляють про блокування соцмереж. «Влада» ж так званої «ЛНР» заявляє, що аварія сталася «не на їхній території».

Як розповіли The Page у пресслужбі Vodafone Україна, базові станції на непідконтрольній території Луганської області відключено через відсутність електроживлення.

«Ми не маємо фізичного доступу до обладнання, і у нас немає можливості дізнатися про причини відсутності живлення та відновити роботу мережі», — повідомили в Vodafone.

Telegram Logo

Контекст. Мобільний зв'язок в окупованому Луганську та області зник у ніч з 6 на 7 червня. З перебоями працював і «оператор» «Лугаком». Місцеві ЗМІ та блогери також повідомляли про проблеми з доступом до YouTube та соцмережі «ВКонтакте». Вони також пов'язують подію зі страйками шахтарів. З 5 червня в ОРДЛО гірники вимагають виплатити їм зарплату за березень, квітень і травень. Робітники шахти «Комсомольська» в Антрациті не виходять на поверхню. До них приєдналися гірники шахти ім. Вахрушева у Ровеньках.

За інформацією представника уповноваженого ВРУ з прав людини в Донецькій і Луганській областях Павла Лисянського, у протесті на шахті «Комсомольська» беруть участь близько 70 гірників. Він підтвердив блокування мобільного зв'язку Vodafone і «Київстар», а також заявив, що в селищі Дубовський активно працює МДБ НВФ «ЛНР» щодо виявлення організаторів протесту.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Фотогалерея

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини