Влада Києва буде боротися за пішохідну зону на Подолі – КМДА

КМДА буде оскаржити рішення суду в апеляційній інстанції. Фото: ZIK.ua

КМДА буде оскаржити рішення суду в апеляційній інстанції. Фото: ZIK.ua

Столична влада готова відстоювати пішохідну зону на Контрактовій площі і вулиці Сагайдачного та працювати над розвитком території. Про це сказав в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондрієвський.

Чиновник вважає: час показав, що це розпорядження було правильним. "Кияни та гості міста задоволені режимом роботи Контрактової площі і вулиці Сагайдачного в пішохідному форматі. Позов про скасування розпорядження КМДА подали шість осіб. У рішенні Окружного адміністративного суду, про яке ми дізналися із засобів масової інформації, мова йде про порушення прав цих осіб та створення їм якихось перешкод. Ми не розуміємо, про які перешкоди для шести чоловік йде мова, і не відмовляємося від прийнятого раніше розпорядження», – заявив Мондрієвський.

Він додав, що, незважаючи на рішення суду, столична влада буде працювати над розвитком центральної частини міста, поліпшенням її туристичної привабливості. Наступного року має розпочатися реконструкція Контрактової площі і вулиці Сагайдачного.

Telegram Logo

Мондрієвський зазначив, що рішення суду ще не набуло чинності. КМДА оскаржуватиме його в апеляційній інстанції.

Контекст. Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним розпорядження КМДА про обмеження руху транспорту на вулиці Сагайдачного та Контрактовій площі.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини