Facebook Pixel

Вийшов перший трейлер бойовика із Жаном-Клодом Ван Даммом, знятого в Києві

Зйомки бойовика «Останній найманець» частково проходили в Києві. Фото: скриншот

Зйомки бойовика «Останній найманець» частково проходили в Києві. Фото: скриншот

Сервіс Netflix опублікував трейлер бойовика «Останній найманець» (The Last Mercenary), який частково знімали у 2020 році в Києві.

У серпні минулого року за зйомками мали можливість спостерігати жителі Бортничів, а у вересні супермаркет «Сільпо» на Подолі та частину вулиці «прикрасили» французькими вивісками, написами й дорожніми знаками.

Telegram Logo

Головні ролі у фільмі виконали Жан-Клод Ван Дамм і французький комік Альбан Іванов. Автором сценарію та режисером став Давид Шарон.

«Останній найманець — неймовірно захопливий проєкт, який дає мені змогу спробувати себе в новому жанрі, — говорив Ван Дамм під час роботи над фільмом. — Я завжди був прихильником Жана-Поля Бельмондо і сподіваюся, що мені вдасться розкрити себе в комедійному бойовику».

За сюжетом таємний агент, засуджений урядом Франції, повертається до країни, щоб врятувати свого сина, якого підставила міжнародна терористична організація.

Прем'єру фільму заплановано на 30 липня на Netflix.

Контекст. Наприкінці липня 2020 року міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив про початок зйомок «Останнього найманця» в Україні, опублікувавши своє фото із Жаном-Клодом Ван Даммом.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини