Facebook Pixel

«Глибоко стурбовані». США відреагували на відставку членів наглядової ради «Нафтогазу»

Відставка членів наглядової ради Нафтогазу: реакція США. Фото: УНІАН

Відставка членів наглядової ради Нафтогазу: реакція США. Фото: УНІАН

США висловили стурбованість відставкою трьох незалежних членів наглядової ради «Нафтогазу». Про це на брифінгу заявив спікер Держдепартаменту Нед Прайс.

Quote«Ми глибоко стурбовані тривалою кризою в керівництві Нафтогазу, зокрема відставкою незалежних членів наглядової ради 8 вересня», — заявив спікер.

За його словами, потрібно знайти рішення, яке відповідає принципам корпоративного управління, передбаченим Організацією економічного співробітництва і розвитку. Таке рішення сприятиме досягненню раціональної системи управління в «Нафтогазі», на яку очікує Вашингтон.

Прайс привітав участь українського уряду в позитивному вирішенні цього питання.

Telegram Logo

Контекст. Про те, що троє членів наглядової ради «Нафтогазу» оголосили про припинення своїх повноважень, стало відомо напередодні. За день до цього прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що найближчим часом буде оголошено конкурс на посади чотирьох незалежних членів наглядової ради компанії.

Додамо також, що у квітні уряд звільнив главу «Нафтогазу». На його місце тимчасово призначили нинішнього виконавця обов'язків міністра енергетики та колишнього виконавчого директора компанії Юрія Вітренка, що було різко розкритиковано США і G7, а п'ять із шести членів наглядової ради «Нафтогазу» публічно оголосили про припинення своїх повноважень.

Коментарі

Всі новини