Facebook Pixel

В Україні відновили онлайн-приймання документів на отримання субсидії

Відновлено онлайн-прийом документів для отримання субсидії. Фото: УНІАН

Відновлено онлайн-прийом документів для отримання субсидії. Фото: УНІАН

Мінсоцполітики відновило роботу електронного сервісу для приймання документів на призначення житлової субсидії. Він був тимчасово недоступний у зв'язку зі змінами в програмі житлових субсидій та затвердженням нових форм документів.

У міністерстві нагадали, що звернутися за оформленням житлової субсидії можна через уповноважених осіб територіальних громад (зокрема, старост) і ЦНАП, безпосередньо в структурні підрозділи з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих органів міських рад. Крім того, заповнені бланки можна відправити поштою на адресу органу соціального захисту населення або подати через електронний сервіс на офіційному сайті Мінсоцполітики в розділі «Е-Сервіс» — «Житлові субсидії».

Згідно з рішенням уряду, призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, здійснять без звернень громадян (органи соціального захисту зроблять це автоматично, самостійно отримавши інформацію з відповідних реєстрів і від інших органів). Виняток становлять домогосподарства, яким житлову субсидію:

Telegram Logo
  • надавали в грошовій безготівковій формі;
  • призначили за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи та інші категорії);
  • призначили, не беручи до уваги окремих осіб з категорії зареєстрованих у житловому приміщенні, що не проживають за місцем реєстрації.

Контекст. Минулого тижня Кабмін відмовився від свого рішення зобов'язати всіх одержувачів субсидій подавати нові заяви та декларації про доходи. За оцінкою Мінсоцполітики, тепер подавати заяви буде потрібно близько 500 тис. із 3 млн одержувачів допомоги. Крім того, уточнили низку умов для призначення субсидії, наприклад наявність депозитів і нерухомості.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини