Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Аварійні та погодинні відключення електроенергії в Україні: де вимикатимуть світло 8 листопада (ОНОВЛЕНО)

Відключення світла в Україні 8 листопада: перелік областей. Фото: Pixabay

Відключення світла в Україні 8 листопада: перелік областей. Фото: Pixabay

Протягом сьогоднішньої доби, 8 листопада, світло вимикатимуть у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях. В «Укренерго» наголошують, що йдеться про планові, а не аварійні відключення.

ОНОВЛЕНО. Станом на 9:30 ситуація змінилася. Аварійні відключення розпочалися в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях. Планові погодинні графіки відключень упродовж сьогоднішнього дня діють у всіх областях України.

Quote«Додаткові обмеження споживання необхідні тому, що через похолодання зростає споживання електроенергії, що призводить до збільшення навантаження на обладнання та дефіциту електроенергії в енергосистемі. Виникає загроза аварій, які є не менш складними, ніж ті, що сталися через обстріли ворога», — йдеться в повідомленні.

В «Укренерго» вчергове закликали українців ощадливо споживати електроенергію, особливо з 6:00 до 11:00 і з 17:00 до 23:00.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. За відсутності нових обстрілів об'єктів енергетичної інфраструктури від аварійних відключень електроенергії можна буде відмовитися протягом 2-х тижнів.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини