Лише вчора Київська, Дніпропетровська, Донецька та Одеська області повернулися до стабілізаційних графіків, проте нова масована ракетна атака рф по Україні внесла свої корективи. У вівторок, 6 грудня, у зазначених областях уведено в дію екстрені вимкнення електроенергії, інформує ДТЕК.
«Через чергову масовану ракетну атаку на об’єкти критичної інфраструктури зараз застосовано екстрені відключення. Графіки стабілізаційних відключень поки що не діють. Ми повернемося до стабілізаційних графіків щойно ситуація в енергосистемі стабілізується», — йдеться в повідомленні.
Відключення електроенергії у Львові та області 6 грудня 2022 року
На Львівщині 6 грудня діють погодинні графіки відключень.
«Електроенергія подаватиметься двічі на добу по чотири години (разом — 8 годин). В інші години доби варто бути готовими до відключень. Якщо в певний момент ситуація в енергосистемі стає кращою і є можливість подати електроенергію на довший період, енергетики це роблять», — йдеться в повідомленні «Львівобленерго».
Оновлений графік можна переглянути за посиланням.
Що зі світлом на Волині 6 грудня 2022 року
6 грудня у Волинській області діють графіки стабілізаційних відключень електроенергії.
«Ситуація динамічна, можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо в НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему», – наголосили у «Волиньобленерго».
Ознайомитися з графіками можна за посиланням.
За якими графіками вимикатимуть світло на Закарпатті 6 грудня 2022 року
В області 6 грудня діють погодинні графіки відключень, інформує «Закарпаттяобленерго».
«У зв’язку зі змінами величин генерації електроенергії та споживання прогнозовані години включення/відключення змінюються щодня», — наголошують у компанії.
Прогнозований графік на сьогодні тут.
Відключення світла в Чернівцях і області 6 грудня
У Чернівецькій області 6 грудня діють графіки стабілізаційних відключень.
Ознайомитися з ними можна за посиланням.
Що зі світлом у Сумах і області 6 грудня 2022 року
На Сумщині застосовано графіки планових вимкнень разом з аварійними.
«Вимкнення в області відбуватимуться в режимі -2/+4 години. Додатково до ГПВ по всій області застосовано аварійні вимкнення. Це зробили через перевищення поточного споживання електроенергії понад наданий «Укренерго» ліміт», — повідомив очільник Сумської ОВА Дмитро Живицький.
Нові графіки відключень на Прикарпатті на 6 грудня 2022 року
В Івано-Франківську та області світло споживачам вимикатимуть за новими погодинними графіками. Область отримала від «Укренерго» нічний ліміт потужності в розмірі 236 МВт і денний (з 7:00 до 24:00) — 294 МВт, зазначається в повідомленні «Прикарпаттяобленерго».
«З огляду на складну ситуацію в енергосистемі після обстрілів ліміти нижчі, ніж минулої доби. Насамперед забезпечуємо живленням об’єкти критичної інфраструктури. Решту дозволеної потужності буде розподілено на величину черг», — інформує компанія.
Відключення електроенергії в Рівному та області 6 грудня 2022 року
Очільник Рівненської ОВА Коваль повідомив про зниження лімітів на область від «Укренерго». Він додав, що «Рівнеобленерго» обіцяє дотримуватися графіків, але в разі перевантаження мереж застосовуватимуться аварійні відключення.
- Графіки відключень для міста Рівне
- Графіки відключень для Рівненської області
Відключення 3/3: які графіки діятимуть у Черкасах і області 6 грудня 2022 року
У Черкаській ОВА оголосили про перехід області з 12 години дня на графіки погодинних відключень 3/3 через погіршення ситуації в об’єднаній енергосистемі України.
Контекст. 5 грудня українська енергосистема пережила восьму хвилю ракетних ударів по енергооб'єктах. Учорашня атака спричинила досить значні пошкодження як електростанцій, так і підстанцій, які є частиною магістральної мережі. В «Укренерго» прогнозують на стабілізацію системи піде орієнтовно два дні, після чого з'явиться змога повернути всі області до стабілізаційних графіків.