Facebook Pixel

Де в Києві зігрітись, купити продукти та ліки, набрати воду, коли немає світла — адреси

Влада Києва опублікувала адреси магазинів, ринків, ТРЦ, аптек, ветклінік, бюветів, які мають автономне живлення та працюватимуть під час можливого блекауту після нових атак росії.

Quote«Столична влада та бізнес готуються до різних варіантів розвитку подій. У випадку нових ударів ворога по критичній інфраструктурі України та повної відсутності внаслідок цього електропостачання, в столиці продовжуватимуть працювати окремі торгові мережі, ринки, магазини та ТРЦ», — підкреслив міський голова Києва Віталій Кличко.

Супермаркети, ТРЦ, аптеки, ветклініки, ринки та бювети, які працюють при відключенні світла у Києві:

Quote«Про всяк випадок, скачайте та запам‘ятайте на своїх пристроях цей перелік», — звернувся мер столиці до киян.

В умовах відсутності електропостачання всі пункти можуть працювати за скороченим графіком.

Крім того, генератори та інші резервні джерелами живлення є в мережі аптек «Фармація» та частині приватних аптек.

Не менш важливе здоров’я домашніх тварин, тому в місті працюватимуть комунальні лікарні КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Киянам також радять обов’язково зберегти на телефоні адреси найближчих бюветів, де можна буде набрати воду у разі перебоїв з водопостачанням у столиці. Вже до 111 бюветних комплексів комунальники підключили генератори. Ще один варіант — постачання питної води в пункти обігріву. «Місто відпрацювало з комунальними службами транспортування цистерн з водою», — додав Кличко.


Нагадаємо, що у випадку повного блекауту поїзди метрополітену в Києві курсувати не будуть. Станції підземки стануть пунктами обігріву. На міські маршрути запустять безоплатні автобуси.

У разі наступних ракетних ударів по енергооб’єктах столиці жителі Києва, цілком ймовірно, можуть лишитися без централізованого опалення ще до настання весни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉