Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кличко не виключив, що опалення в оселях киян може зникнути ще до весни через обстріли

Опалювальний сезон 2022-2023 у Києві: яка є загроза. Фото: Pixabay

Опалювальний сезон 2022-2023 у Києві: яка є загроза. Фото: Pixabay

За умови продовження завдання російським окупаційним військом ракетних ударів по енергооб’єктах столиці жителі Києва, цілком ймовірно, можуть лишитися без централізованого опалення ще до настання весни. Про це в ході Київського безпекового форуму повідомив міський голова Віталій Кличко.

Мер укотре наголосив на необхідності місцевих жителів бути до цього готовими та шукати можливість виїхати до родичів або близьких за місто або в інший населений пункт, де є світло, опалення та вода.

Quote«Якщо протягом 24 годин за зовнішньої температури -5 не буде опалення і води, нам потрібно буде зливати системи опалення в Києві, бо це може призвести до пошкодження систем життєзабезпечення. Ми будемо вимушені зливати воду. Це означає, що до весни подати воду буде дуже складно. І до початку весни будуть складні виклики», — зазначив Кличко.

Окремо він наголосив, що розгорнуті у Києві «Пункти незламності» в такій ситуації не врятують. Кличко пояснив, що таких шелтерів по Києву нараховується всього 430 штук, а проживає у місті на сьогодні близько 3,5 млн людей.

Quote« І 500 не допоможе, і 5 тисяч буде замало. Не дай Боже, в ситуації, вони захлинуться від кількості людей. Вони робляться не для того, щоб там жити. Це для тимчасового перебування на короткий термін», — додав він.

Міський голова Києва також додав, що не росіяни так і не відмовилися від ідеї захопити українську столицю та можуть здійснити спробу повторити наступ.

Контекст. Раніше цього місяця міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що навіть у разі тривалого знеструмлення міста повна евакуація населення до інших регіонів або за кордон не передбачається. За його словами, можлива часткова, «але це не можна назвати евакуацією, це тимчасовий переїзд людей окремих категорій у передмістя, туди, де можуть бути сервіси».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини