Венесуела створила національний майнінг-пул

Усі майнінг-центри криптовалют Венесуели буде ліцензовано й зобов'язано звітувати перед владою.

Венесуела фактично створює національний майнінг-пул, легалізувавши майнінг криптовалют. Відповідний документ було опубліковано Управлінням із криптовалютних активів і пов'язаної з ними діяльністю (SUNACRIP), пише місцева CriptoNoticias.

Новий закон зобов'язує всіх майнерів подати заяви на отримання ліцензій, які буде внесено до державного реєстру. Це також стосується дата-центрів і виробників майнінгового обладнання.

Telegram Logo

Надалі компанії мають звітувати перед владою про свою діяльність, а також вести облік інформації впродовж 10 років. Робота за межами національного майнінг-пулу обкладатиметься штрафами.

Нагадаємо, що Венесуела стала першою державою, яка випустила власну цифрову валюту. Криптовалюту El Petro було запущено в обіг 2018 року й забезпечено нафтою.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Однак у грудні того ж року El Petro було укріплено у 2,5 раза згідно з указом президента країни Ніколаса Мадуро. У лютому поточного року роздрібні торговці перестали приймати криптовалюту, бо центральний банк багаторазово знизив її обмінний курс.

Венесуела є однією з держав, де обіг цифрових валют набув масового характеру. Колапс економіки внаслідок не дуже професійного управління й санкцій США призвів до гіперінфляції — 2018 року інфляція досягла 130 тис.%. Це призвело до неможливості практичного використання національної валюти — венесуельського болівара.

Згідно зі звітом аналітичної компанії Chainalysis, Венесуела посіла третє місце у світі за кількістю активних користувачів криптовалютами. На першому місці — Україна, на другому — Росія.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини