Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Великобританія передасть найбільший пакет військової допомоги для України

Великобританія передасть найбільший пакет військової допомоги для України | The Page

Великобританія передасть найбільший пакет військової допомоги для України | The Page

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес анонсував найбільший пакет військової допомоги Як передає Укрінформ, про це він у вівторок, 16 січня заявив у Палаті громад.

Quote«Сьогодні я можу оголосити про найбільший пакет військової допомоги для пришвидшення українського успіху», — сказав Воллес.

За його словами, Україна отримає роту танків типу Challanger 2, вісім САУ AS90 (при цьому інші дві батареї будуть надходити поступово), 100 одиниць бронетехніки, включаючи БТР FV430 Bulldog, пакет для розмінування на 28 млн фунтів, десятки БПЛА, 100 тисяч артилерійських снарядів, сотні «вдосконалених ракет», включаючи Starstreak, а також запасні частини для сотні українських танків та бронемашин.

Частину танків та САУ Британія передасть зі своїх запасів, а частину купить.

Quote«Сьогоднішній пакет є великим збільшенням українських можливостей. Це означає, що вони можуть перейти до видворення росіян з української землі», — зазначив Бен Фоллес.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак погодився негайно надати Україні чотири бойові танки Challenger 2, і ще вісім з'являться найближчим часом.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини