Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українські захисники на F-15 і F-16. У США пропонують виділити $100 млн на їхнє навчання

Вашингтон пропонує виділити кошти на навчання українських пілотів на F-15 та  F-16. Фото:  US Air Force

Вашингтон пропонує виділити кошти на навчання українських пілотів на F-15 та F-16. Фото: US Air Force

Палата представників США запропонувала спрямувати $100 млн на навчання українських пілотів на американських винищувачах. Про це повідомив журналіст видання «Голос Америки» Остап Яриш.

Quote«Палата представників ухвалила законопроєкт про оборонну політику на суму $840 млрд. З-поміж схвалених поправок було положення про виділення $100 млн на навчання військових пілотів України на американських літаках (зокрема, F-15 і F-16)», — написав він у своєму твіттер-акаунті.

F-16 - одномоторний усепогодний багатоцільовий легкий винищувач четвертого покоління. На озброєнні його мають приблизно 25 країн, з-поміж них ОАЕ, Польща, КНР, США, Нідерланди, Бельгія, Греція, Данія, Ізраїль, Туреччина тощо. The National Interest вважає F-16 одним із кращих і економічно ефективних реактивних винищувачів у світі, характеризує його як швидкий і надзвичайно маневровий легкий літак із потужним двигуном. З-поміж його мінусів зазначено обмеження дальності польоту та корисного навантаження, як порівняти з винищувачами з двома двигунами.

Контекст. Нагадаємо:, на початку травня українське Міноборони повідомило про старт перегорів із західними партнерами щодо навчання наших пілотів керувати новітніми винищувачами та штурмовиками.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Я почав вести ці розмови і просити моїх колег, щоб вони відкрили курси для наших військових, не чекаючи на рішення, що нам дають це озброєння», – наголосив тоді очільник Міноборони Олексій Резніков.

Коментарі

Всі новини