Facebook Pixel

З мільярда до двох. КМДА вдвічі збільшила ціну ремонту Шулявського шляхопроводу

Вартість ремонту Шулявського моста збільшили до 2 млрд грн. Фото: КМДА

Вартість ремонту Шулявського моста збільшили до 2 млрд грн. Фото: КМДА

Київська міська адміністрація (КМДА) опублікувала оновлений проєкт реконструкції Шулявського шляхопроводу, згідно з яким її вартість становить 1,99 млрд грн.

Про це йдеться в постанові №1630 від 21 липня, яку опубліковано на сайті КМДА. Вартість розраховували за цінами на кінець березня 2020-го.

В оновленому проєкті КМДА взяла до уваги експертні звіти щодо проєктної документації держпідприємства «Спеціалізована державна експертна організація — Центральна служба Української державної будівельної екпертизи» та зважила на нові техніко-економічні параметри проєкту. Реконструкцію мають закінчити за вісім місяців.

Telegram Logo

Як пише видання liga.net, на початку будівництва була заявлена вартість у розмірі 600 млн грн, у жовтні 2019-го її збільшили до 1,05 млрд грн.

Контекст. Шулявський міст обвалився в лютому 2017 року. У березні 2019-го почалася його реконструкція, після чого її вартість переглядали кілька разів. У зв'язку з цим мера Києва Віталія Кличка підозрюють у зловживанні владою та розкраданні державних коштів. Повноцінно міст мають запустити наприкінці 2022 року (у грудні 2019-го вже було запущено частковий рух).

Коментарі

Всі новини