Facebook Pixel

Компанію, яка будує Шулявський міст, вдруге оштрафували за змову на торгах

Антимонопольний комітет оштрафував на 112 млн грн «Північно-український будівельний альянс» та «Спецбуд-Плюс», що входять до складу корпораціï «Укрбуд», за змову на торгах. Про це повідомив голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв на своїй сторінці у Facebook.

Компанії діяли у змові на торгах щодо реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Терентьєв написав, що тендер виграла компанія «Північно-український будівельний альянс». Організатор торгів — столичне комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд».

За його словами, окрім виявлення підроблених документів у одного з фігурантів розслідування, Антимонопольний комітет встановив, що зазначені компанії входять до складу однієї корпорації, мали взаємні фінансові розрахунки, спільних замовників та працівників, однакові IP-адреси, а також здiйснювали синхронні дії пiд час проведення тендеру.

Telegram Logo
  • Контекст

У травні Комітет вже штрафував ці ж компанії за інші змови — на торгах з будівництва корпусу Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова та реконструкції гімназії ім. Бойченка. Тоді штраф склав близько 150 млн грн.

Коментарі

Всі новини