Facebook Pixel

СБУ викрила крадіжку комплектуючих на 3,5 млн на одному з підприємств Укроборонпрому

Контррозвідка СБУ разом з підрозділом з безпеки АТ «Українська оборонна промисловість» викрили крадіжку комплектуючих з підприємства Укроборонпрому. Цим займались працівники підприємства.

Про це повідомляє Укроборонпром.

За даними слідства, до організації оборудки причетні двоє керівників підрозділів підприємства, які залучили до злочинних дій майстра одного з цехів. Збитки держбюджету становлять понад 3,5 млн грн і могли призвести до зниження обороноздатності України.

Одному з керівників підрозділів підприємства вже повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

- ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем);

- ч. 1. ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Розслідування для притягнення до відповідальності його спільників триває. Учасникам угрупування загрожує до 8 років позбавлення волі.

АТ «Укроборонпром» заявило, що тісно співпрацює з правоохоронними органами та всебічно сприяє розслідуванню цієї справи.

«Одне з найважливіших завдань, яке стоїть перед командою УОП, – відбудова антикорупційної інфраструктури на всіх рівнях: від підприємства до керівної компанії. Якщо хтось не розділяє політики нульової толерантності до корупції – він не буде працювати в нашій команді, натомість матиме справу з правоохоронним органами», – наголошує генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін.

7 липня ВАКС призначив 4 роки позбавлення волі комерційному директору Павлоградського хімзаводу. Підприємство входить до переліку оборонних заводів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉