Поліція змінює видачу ліцензій на зброю після гучного скандалу

Фото: unsplash / bexar_arms

Фото: unsplash / bexar_arms

Національна поліція 18 березня 2021 року відновлює оформлення, видачу дозволів і перереєстрацію дозволених видів зброї, після того, як процес тимчасово зупинили через виявлення корупційної схеми видачі зброї.

Як написав глава Нацполіції Ігор Клименко на своїй Facebook-сторінці, відповідна служба наразі перебуває в процесі реорганізації, однак продовжує працювати. Водночас усіх працівників підрозділів на період переформатування служби вивели за штат.

За словами Клименка, під час перереєстрації зброї не враховуватимуть термін проведення службового розслідування, на який тимчасово зупинили робочий процес.

Telegram Logo
Quote«Тому власники, яким потрібно продовжити дозволи на зброю, можуть не хвилюватися. Жодних штрафних санкцій не буде», — додав він.

Також глава Нацполіції повідомив, що планується створення нового підрозділу, який займатиметься питаннями реєстрації та контролю за обігом зброї. Водночас повноваження для оформлення документів на отримання або продовження дозволів на зброю будуть передані до сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ, а весь документообіг здійснюватиметься через електронну базу.

Також планують створити Єдину базу даних зареєстрованої зброї. Все це можуть реалізувати за кілька місяців.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Раніше в Україні на десять днів призупинили оформлення, видачу дозволів і перереєстрацію дозволених видів зброї.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини