Facebook Pixel

Нацполіція почала перевіряти всіх власників зброї і перервала видачу дозволів

Фото: unsplash / @stngr

Фото: unsplash / @stngr

В Україні на десять днів призупинили оформлення, видачу дозволів і перереєстрацію дозволених видів зброї, написав на своїй сторінці в Facebook глава Нацполіціі Ігор Клименко.

Так він прокоментував наказ, який підписав 1 березня, щодо повного розформування підрозділів контролю над обігом зброї, а всі керівники територіальних підрозділів поліції отримали накази опечатати архіви дозвільної служби.

Quote«Службове розслідування триває. Працівники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції перевіряють кожну особисту справу власника зброї», — додав він.

Причиною цього стало те, що поліція виявила корупційну схему видачі дозволів на покупку, зберігання та носіння дозволених видів зброї. Клименко напередодні пояснював, що дозволи видавалися з порушеннями, іноді навіть без участі громадянина, на якого оформлялася зброя.

Telegram Logo
Quote«Оголошення про оформлення зброї без документів продажні поліцейські безсоромно розміщували в групах популярних месенджерів. У нас є інформація про понад дві тисячі випадків видачі дозволів на зброю з грубими порушеннями процедури та законодавства, використовуючи підроблені документи. Зараз внутрішня безпека Нацполіціі викрила дев'ять співробітників поліції, які організували і брали участь у цій схемі», — заявляв він.

Варто також відзначити, що серед «замовників» були працівники правоохоронних органів, депутати різних рівнів і представники органів держвлади. Всі дозволи, видані з порушеннями, — анулюють, а зброю буде вилучено.

Контекст. Раніше The Page писало про те, кому дозволять купувати зброю в Україні.

Коментарі

Всі новини