Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Приватбанку заявили про вилучення документів у справі щодо консультантів

Автор

Група осіб за підтримки спецназу поліції проводила обшуки в головному офісі Приватбанку в Дніпрі за рішенням Жовтневого районного суду. Як повідомили в пресслужбі банку, документ був виданий судом у понеділок, 9 вересня.

Підставою для рішення суду стало нібито перевищення посадовими особами банку своїх повноважень при укладанні договорів з провідними міжнародними та українськими рекрутинговими, консалтинговими та юридичними компаніями.

У банку також зазначили, що поліція області і прокуратура намагаються вилучити всі документи, пов'язані з юридичним захистом банку. Обшуки та примусову виїмку документів у банку розцінюють як тиск та перешкоджання нормальній роботі офісу.

Раніше повідомлялося, що поліція проводить обшуки в головному відділенні Приватбанку в Дніпрі. У пресслужбі Національної поліції Дніпра підтвердили цю інформацію.

У серпні Національне антикорупційне бюро затребувало через суд у Приватбанку всі документи про підстави та умови отримання послуг юридичних радників та інших консультантів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини