Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мобільна каса в смартфоні: як український сервіс полегшує життя кафе та ресторанам

В Poster запустили мобільну касу на смартфоні. Фото: joinposter.com

В Poster запустили мобільну касу на смартфоні. Фото: joinposter.com

В Україні запустили мобільну касу в смартфоні, яка полегшить життя кафе та ресторанам. Творцями сервісу є українська компанія з автоматизації кафе та ресторанів Poster.

Отже, у закладах, які не мають змоги придбати дорогі планшети чи моноблоки, працівники зможуть приймати замовлення, фіскалізувати чеки з ПРРО, вести облік продажів у власному смартфоні.

Насамперед сервіс буде до вподоби маленьким закладам, адже дасть їм змогу швидко приймати замовлення за столиками та на літніх майданчиках без дорогого обладнання.

Каса в смартфоні, так само як і будь-який інший застосунок на планшеті чи моноблоці, входить у вартість тарифу Poster. Мінімальний із власним ПРРО — 600 грн на місяць, що на 30% дешевше, ніж було до війни. Сервіс працює на iOS 13+ чи Android 7+. Зараз в Україні вже працюють 300 мобільних кас від Poster.

Quote«Ми під'єднали мобільний термінал, щоб прискорити роботу нашого закладу, – розповів Сергій Ужейко, співзасновник кафе Frankly. — Тепер не треба записувати замовлення в блокнот чи на аркуш і бігти до центрального термінала, створюючи черги. Можна одразу пробити замовлення в смартфоні та відправити бігунок на кухню».

Нагадаємо: Poster – це українська IT-компанія, яка розробляє хмарну систему автоматизації для кафе та ресторанів. Одна POS-система розв'язує всі питання: каса, програмне РРО, склад, фінанси, аналітика, CRM. Poster – перша хмарна система автоматизації для закладів в Україні. Компанію було засновано у 2013 році в Дніпрі. Послугами компанії користуються в понад 100 країнах.

Після початку повномасштабної війни рф в Україні Poster назавжди заблокував 10 тис. російських і білоруських клієнтів. Замість своїх акаунтів у Poster заклади побачили інформацію про війну, заклики виходити на вулиці та протестувати, а на чеках друкувався хештег #нетвойне.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини