Facebook Pixel

В НКРЕКП попередили про загрози відміни тарифів для «Укренерго»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), подала апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва, який за позовом «Нікопольського заводу феросплавів» призупинив дію постанов регулятора. Мова йде про встановлені тарифи для «Укренерго» на передачу електроенергії на друге півріччя 2019 року. Про це повідомила НКРЕКП на своїй сторінці у Facebook.

У комісії наголосили, що будуть вживати заходів для того, щоб врегулювати ситуацію. Адже це може призвести до неплатежів «Укренерго» за електроенергію для закупівлі технологічних витрат в електромережі. Також таке рішення суду загрожує неплатежами за електроенергію виробникам з альтернативних джерел енергії.

У повідомленні також зазначено, що рішення про встановлення тарифів були прийняті відповідно до законодавства і враховують ключові складові для запуску нового ринку електроенергії.

  • Контекст
Telegram Logo

Вчора Окружний адмінсуд Києва призупинив постанову НКРЕКП. Нацкомісія встановила на друге півріччя 2019-го тарифи для «Укренерго». Цим рішенням суд задовольнив клопотання «Нікопольського заводу феросплавів», який контролює група EastOne Віктора Пінчука. Остання була створена після реструктуризації «Інтерпайпу» і так званої групи «Приват», пов’язаної з Ігорем Коломойським.

А керівник «Укренерго» Всеволод Ковальчук заявив, що таке рішення суду призведе до колапсу нового ринку електроенергіі, тому що постанови регулятора були прийняті для забезпечення нових алгоритмів роботи ринку електроенергії.

Коментарі

Всі новини