Facebook Pixel

У різдвяну ніч Санта-Клаус «пролітав» над Україною — FlightRadar

Повітряні Сили ЗСУ зафіксували сані Санта-Клауса над Україною та гарантували безпечний політ далі до всіх дітей Землі.

Quote«Повітряні Сили ЗС України вітають Santa1 у повітряному просторі України та гарантують безпечний політ!» — так зворушливо привітали прихід Різдва повітряні захисники України.

Щороку тисячі людей наближають сучасне Різдво, спостерігаючи за «переміщеннями» саней Санта-Клауса в повітрі на сервісі авіаспостережень FlightRadar.

У Санти є навіть власні позивні в системі — SANTA1, HOHOHO або R3DNO53 (Red Nose — Червоний Ніс), за якими його «екіпаж» можна побачити на радарі упродовж доби з 01:00 UTC 24 грудня.

В ніч на Різдво сани Санта-Клауса пролітали над Україною — FlightRadar. Фото: FlightRadar

В ніч на Різдво сани Санта-Клауса пролітали над Україною — FlightRadar. Фото: FlightRadar

Quote«Кілька років тому було встановлено транспондер ADS-B, що дозволяє нам точно відстежувати місцезнаходження Санти та допомагати всім хорошим маленьким дітям лягти спати до його прибуття. На щастя, Санта зміг розширити зону дії свого транспондера, використавши оленячі роги як додаткову антену», — коментує Flight Radar.

По версії авіасервісу, сани Санти — це унікальний 9-моторний Rangifer tarandus із реєстрацією HOHOHO (MSN 0001). Важається, що це найстаріший діючий планер у світі — йому 1752 роки.

Як відслідкувати Санта-Клауса на fightradar

Як відслідкувати Санта-Клауса на fightradar

The Page також бажає щасливого та спокійного Різдва всім маленьким та дорослим українцям!

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉