Facebook Pixel

В Івано-Франківській області примусово закрили всі закусочні і публічні майданчики

В Івано-Франківській області призупинено роботу розважальної інфраструктури та закладів громадського харчування у зв'язку з вибуховим розповсюдженням інфекції COVID-19.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 17 лютого. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

«Заборони господарської діяльності в інших областях поки немає. Саме про це я повідомляв в політичному ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера». Зараз мова йде саме про Івано-Франківської області», — зазначив Ляшко.

Telegram Logo

Ніяких додаткових обмежень чи заборон по Чернівецькій області та Закарпаттю не приймалося, але саме ці регіони можуть стати наступними в черзі на подібні обмеження як в Івано-Франківській області.

«Якщо проаналізувати спалаху в Чернівецькій, Івано-Франківській та Закарпатській областях, а це три критично зростаючі області за кількістю випадків, то можемо чітко простежити, що це пов'язано саме з масовим пересуванням туристів, тому особливо будемо стежити за епідемічною ситуацією саме в цих регіонах, в разі необхідності будемо відповідно реагувати», — уточнив Ляшко.

Він додав, що рішення про заборону або припинення будь-якої господарської діяльності в регіоні приймається виключно на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відповідно до показників захворюваності.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини