Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Іспанія вивозитиме українське збіжжя залізницею: як працюватиме схема

В Іспанії запустили пілотний проєкт із вивезення українського зерна залізницею. Фото: eurointegration.com.ua

В Іспанії запустили пілотний проєкт із вивезення українського зерна залізницею. Фото: eurointegration.com.ua

В Іспанії запрацював пілотний проєкт з експорту українського зерна залізницею. Про це повідомили в Міністерстві транспорту Іспанії.

Згідно з оприлюдненими даними, вивезення українського зерна залізницею є альтернативою морському транспортуванню збіжжя.

У рамках проєкту залізничний оператор Renfe Mercancías відправив до кордону між Польщею та Україною 25 одиниць 40-футових контейнерів, які мають привезти до Іспанії 600 тонн української кукурудзи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Запуск цього проєкту направлений на демонстрацію доцільності транспортування українського збіжжя залізничною магістраллю, що перетинає Європу від Лодзі до Барселони, як із технічної, так і економічної сторони.

Варто зазначити, що з Іспанії потяг йтиме за маршрутом Мадрид – Людвігсгафен – Дуйсбург – Лодзь – Хелм, а у зворотному напрямку — Хелм – Лодзь – Дуйсбург – Барселона. Тобто на територію України потяги не заходитимуть. З України збіжжя доправлятимуть до польського Хелма.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. 22 липня Україна, Туреччина та Організація Об’єднаних Націй досягли угоди щодо розблокування експорту українського зерна.

За тиждень українські порти в Чорному морі «Чорноморськ», «Одеса» та «Південний» розпочали підготовку до заходів із завантаження та відправлення зернових і супутніх вантажів.

Коментарі

Всі новини