USAID підготує реструктуризацію «зеленого» тарифу для Мінекоенерго

Представники USAID зацікавлені в посиленні співпраці з Мінекоенерго та допоможуть у розробці рішень, які поліпшать ситуацію в українській енергетиці.

В. о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець поінформувала партнерів про пропозиції Міністерства для подолання викликів в енергетичній галузі України.

Зокрема, у USAID підтвердили, що нададуть Міністерству свої моделі та результати розрахунків щодо переходу від товарного до фінансового механізму ПСО.

Telegram Logo

Керівник проєкту USAID «Енергетична безпека» Дін Уайт також зазначив, що експерти моделювали різні варіанти реструктуризації «зеленого тарифу» в Україні.

«Ми проводили розрахунки впливу умов реструктуризації «зеленого» тарифу та реалізації інших заходів на дефіцит кошторису «Гарантованого покупця» і готові надати свої напрацювання Мінекоенерго», — підкреслив він.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Сторони домовилися, що продовжать співпрацю в рамках робочих груп, які найближчим часом будуть створені при Міністерстві для забезпечення виконання рішень Антикризового енергетичного штабу.

Контекст. Українська енергетика переживає складні часи через падіння промислового виробництва на тлі економічної кризи. Це призвело до зупинки енергоблоків на станціях «Енергоатому».

Водночас олігарх Рінат Ахметов розставляє в Кабміні своїх людей, щоб мати безпосередній вплив на ситуацію в енергетичній галузі. Як відомо, у його власності знаходяться 70%-80% теплової генерації та щонайменше 25% генерації на поновлюваних джерелах.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини