IT

Уряд затвердив перехід на електронні трудові книжки

Фото: Мінсоцполітики

Фото: Мінсоцполітики

Кабмін сьогодні, 27 листопада, на своєму засіданні підтримав законопроєкт, який зробить необов'язковими паперові трудові книжки. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр Кабміну Дмитро Дубілет.

Тепер цей законопроєкт направлять на голосування у Верховну Раду.

Крім цього, Кабмін прийняв постанову, яка передбачає, що українці зможуть попросити роботодавця передати в електронній формі інформацію про їхній стаж роботи до 2000 року. Зараз у Пенсійному фонді є дані тільки за останні 19 років. За словами Дубілета, в майбутньому призначати пенсії можна буде повністю дистанційно.

Telegram Logo
Quote«Також прийняли ще одну постанову, яка дозволить отримати електронні сервіси Пенсійного фонду (довідки) не тільки за допомогою цифрового підпису, але й за допомогою BankID», — заявив міністр Кабміну.

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська на своїй сторінці у Facebook зазначила, що тепер українцям не потрібно буде збирати довідки для підтвердження трудового стажу в разі втрати трудової книжки. І загалом населенню країни буде простіше знайти роботу та оформитися на ній. За словами Соколовської, ініціатива поступово зробить призначення пенсій і соцвиплат автоматичними, а також зменшить навантаження на роботодавців та фізосіб-підприємців.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини