Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уолл-стріт прогнозує подальше зростання євро — Bloomberg

Уолл-стріт прогнозує подальше зростання євро

Уолл-стріт прогнозує подальше зростання євро

Аналітики з Уолл-стріт вважають, що зростання євро тільки починається, пише Bloomberg.

Як зазначають в публікації, оскільки ціни на енергоносії падають, а заклики до загальноєвропейської рецесії відходять на другий план, з’являється чіткий наратив про те, що пік економічної кризи залишився позаду, а європейські активи є дешевими.

Стратеги Deutsche Bank AG і Morgan Stanley кажуть, що євро може піднятися до $1,15 з поточного семимісячного максимуму в $1,07. Nomura International Plc прогнозує зростання до $1,10 до кінця місяця, а Гарет Геттінбі з Aegon Asset Management планує збільшити свою позицію у валюті.

Енергетичний гамбіт Путіна провалився, оскільки тепла зима рятує Європу. Це кардинальна зміна настроїв порівняно з 2022 роком, коли євро впав до паритету щодо долара. Помірні температури на всьому континенті відмінили катастрофічні економічні сценарії.

Quote«Тенденції за межами Європи також сприяють грі на підвищення євро. Багато інвесторів очікують послаблення долара, особливо якщо інфляція в США сповільниться, а Федеральна резервна система не буде підвищувати ставку. Відкриття кордонів Китаю відновлює ланцюжки постачання що також сприяє європейській економіці», — додає фінансовий оглядач видання Ліббі Черрі.

Нагадаємо, за прогнозом Організації економічного співробітництва та розвитку темпи зростання глобальної економіки й далі знижуватимуться. У 2023-му вони можуть сповільнитися до 2,2%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини