Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

United24 із дня запуску зібрала вже понад 6 млрд грн – Зеленський

United24: зібрано 6 млрд грн — куди витрачають пожертви. Фото: НБУ

United24: зібрано 6 млрд грн — куди витрачають пожертви. Фото: НБУ

Фандрейзингова онлайн-платформа United24 за час своєї роботи вже допомогла зібрати понад 6 млрд грн. Як повідомив президент Володимир Зеленський, до збору коштів на підтримку долучилися громадяни зі 110 держав світу.

United24 збирає донати за трьома основними напрямками:

З травня до серпня залучені кошти було спрямовано на закупівлю десятків тисяч бронежилетів, шоломів і комплектів форми. Частину коштів пустили на апарати ШВЛ, операційні столи та автівки швидкої допомоги. У межах проєкту «Армія дронів», який спрямований на збір коштів на закупівлю безпілотників для ЗСУ та реалізується на платформі UNITED 24, в Україну вже прибули перші дрони-розвідники Fly Eye.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Напередодні, 4 серпня, очільник Мінцифри Михайло Федоров повідомив про придбання першого гвинтокрила на кошти United24. Він розповів, що йдеться про вертоліт МІ-2АМ-1. Його призначення – евакуація важкопоранених українських захисників із поля бою. Покупка обійшлася у 23,4 млн грн.

Контекст. Нагадаємо: глобальну платформу United24 запустили 5 травня. Її створили задля збору пожертв на підтримку України. Донатити можуть як звичайні громадяни, так і благодійні, волонтерські фонди, міжнародні компанії, лідери думок у всьому світі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Амбасадорами платформи стали відомий футболіст і тренер Андрій Шевченко, українська тенісистка Еліна Світоліна, гурт Imagine Dragons. 28 липня до них доєднався креативний директор будинку моди Balenciaga Демна.

Коментарі

Всі новини