Facebook Pixel

«Укрзалізниця» спільно з Нацполіцією викрили розкрадання на поставках запчастин для тепловозів 1,5 млн грн

АТ «Укрзалізниця» разом зі слідчими Національної поліції в місті Києві та Служби безпеки України викрили правопорушення на поставках запчастин для тепловозів. Йдеться про розкрадання майже 1,5 млн грн на постачанні запчастин для тепловозів «Укрзалізниці».

Про це пише пресслужба УЗ.

Як в «Укрзалізниці» вкрали 1,5 млн грн

За даними слідства, у 2022 році між приватним товариством та АТ «Укрзалізниця» було укладено договір щодо поставки запасних частин до дизельних двигунів тепловозів, а саме 98 нових кришок до циліндрів вартістю 93,6 тис. грн за одиницю.

Водночас висновком товарознавчої експертизи встановлено, що частина товару, постаченого на підставі договору, не відповідає технічним вимогам закупівлі та має ознаки попереднього використання. Таким чином, на рахунки постачальника безпідставно перераховано грошові кошти на загальну суму 1,48 млн грн. Більше того, у результаті використання таких частин локомотиви могли вийти з ладу. Наразі триває слідство.

Нагадаємо, що НАБУ і САП оголосили про підозру посадовцям «Укрзалізниці» у розкраданні 11,8 млн грн. Вони продавали вугілля за завищеною вартістю.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉